O mnie

Cześć, z tej strony Łukasz!

Jestem absolwentem wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od listopada 2013 roku pracuję jako .NET Developer. Do tej pory tworzyłem oprogramowanie związane z tematyką ERP/CRM, telesprzedaży, systemów lojalnościowych, śledzenia floty pojazdów, integracji platform e-commerce z firmami kurierskimi i wiele innych.

W wolnym czasie lubię czytać książki. Od jakiegoś czasu moją pasją jest też gotowanie i treningi na siłowni. Od wielu lat trenowałem pływanie i interesowałem się ratownictwem wodnym. Stąd też, mając mniej lat na karku, wakacje spędzałem na plaży jako ratownik. Zimą przestawiam się na moją drugą pasję – narciarstwo. Rzadko grywam w gry, choć od czasu do czasu lubię przegrać z kretesem rozegrać równy mecz w FIFĘ z moim bratem.

Programowanie jest moją pasją i wykonywanym zawodem. Poza technologiami .NET staram się poznawać również inne frameworki i języki programowania. Pisząc kod staram się go maksymalnie dopieszczać. Poznaję i stosuję coraz to nowsze wzorce projektowe i architektoniczne. Lubię mieć poczucie, że kod, który napisałem to dobrze wykonana praca 🙂